Przedszkole Miejskie nr 154 w Łodzi

Kontakt

 

Adres

Przedszkole Miejskie nr 154

94-044 Łodź

ul. Przełajowa 21

 

Telefony

42 686 49 37

+48 501354420

 

Adres mailowy przedszkola:

 

kontakt@pm154.elodz.edu.pl

 

Adres mailowy wicedyrektora przedszkola:

joanna.m-g@pm154.elodz.edu.pl

  

Adresy mailowe nauczycieli  grup:

  

p. Aneta Erdman - a.erdman@pm154.elodz.edu.pl

p. Katarzyna Piotrowska- k.piotrowska@pm154.elodz.edu.pl

p. Mariola Różycka - m.rozycka@pm154.elodz.edu.pl

p. Magdalena Młynarczyk - m.mlynarczyk@pm154.elodz.edu.pl

p. Anna Dutkiewicz - a.dutkiewicz@pm154.elodz.edu.pl

p. Anna Kozela - a.kozela@pm154.elodz.edu.pl

p. Monika Dudek - m.dudek@pm154.elodz.edu.pl

p. Joanna Modzelewska - Góra - joanna.m-g@pm154.elodz.edu.pl

 p. Małgorzata Żarnecka- m.zarnecka@pm154.elodz.edu.pl

p. Adrianna Krasnopolska-a.krasnopolska@pm154.elodz.edu.pl

 

Dojazd

Autobusy linii : 69, 76, 86

Tramwaje linii: 12,14,10

Samochodem: od ulicy Maratońskiej kierując się tablicami informacyjnymi przedszkola.

(można dojechać również od strony ulic Retkińskiej i Popiełuszki)